ЗА нас

 • Ningbo Inno технологија копродукции, Ltd е производство на електронски безбедност се фокусира на дизајнирање и производство на сите видови на безбедносни аларми, атарот камера и заклучување на алармот. Иновативни решенија е основана во годината на 2005 година и се наоѓа во Ningbo град најдобрите развој производство област во Кина. Иновативни решенија е сопственик на околу 100 професионални вработени да се придонесе за задоволство на клиентите. Иновативни решенија тековните производи се ПИР Движење аларм, аларм врата, прозорец аларм, Лични аларм, пропуштање на вода аларм, аларм брава, Лажна камера.

 • Квалитет

  Квалитет

  Секогаш го става на квалитетот на прво место и строго врши надзор на квалитетот на производот на секој процес.
 • Сертификат

  Сертификат

  Нашата фабрика прерасна во Премиер ISO9001: 2008 сертифициран производител на висок квалитет, ефективни производи
 • Производител

  Производител

  Професионална производител на безбедносни аларми производи речиси 10 години. Нашата фабрика се наоѓа во Ningbo.

Нови пристигнувања

функција Производи

Прашање Сега
 • * CAPTCHA: Ве молиме изберете куќа