RRETH nesh

 • Ningbo Inno Teknologjia Co, Ltd, është një prodhim i sigurisë elektronike duke u fokusuar në projektimin dhe prodhimin e të gjitha llojet e alarmet e sigurisë, kamera bedel dhe bllokohet alarmi. Inno është themeluar në vitin 2005 dhe gjendet në qytetin e Ningbo të mirë prodhimin sipërfaqe zhvilluar në Kinë. Inno zotëron rreth 100 të punësuar profesional për të kontribuar veten për kënaqësinë e konsumatorëve. Inno Produktet e tanishme janë PIR Motion Alarm, Door Alarm, Dritare Alarm, Alarm Personal, Water Leak Alarm, Alarm Lock, Dummy Kamera.

 • cilësi

  cilësi

  Gjithmonë e vë cilësinë në vendin e parë dhe në mënyrë rigoroze të mbikëqyrë cilësinë e produktit të çdo procesi.
 • certifikatë

  certifikatë

  Fabrika jonë është rritur në një Premier ISO9001: 2008 certifikuar të cilësisë së lartë, kosto-efektive produkteve
 • prodhues

  prodhues

  prodhues i sigurisë alarmon produkte gati 10 vjet. Fabrika jonë ndodhet në Ningbo.

Arritje të reja

Feature Produkte

Enquiry TANI
 • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Kupën